نکاتی در مورد محصولات حصیری

اویز دو طبقه چوبی

4 نکته در رابطه با محصولات حصیری که بهتر است  بدانیم

محصولات حصیری دارای فواید زیادی هستند که از مهمترین  آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

• احساس طبیعی: محصولات حصیری به عنوان یک چاشنی طبیعی، باعث گرمی حیات ماشینی و سرد امروزین می شوند.

محصولات طبیعی حصیری

 

• عدم جذب دوده و غبار محیطی:طروفی که ازمواد پلاستیکی تولید شده اند به دلیل الکتریسیته ساکنی که در خود دارند باعث جذب گرد و غبار در محیط میشوند، با و حتی باعث سیاه شدن دیواره کابینت گوشه ها-کناره ها خود می شوند، عارضه ای که محصولات حصیری به هیچگونه با آن روبرو نمی شوند!

• از دید زیست محیطی: مایه آلودگی کره زمین نمی شوند بخاطر اینکه از  مواد اولیه طبیعی ساخته می شوند که کاملا سازگار با محیط زیست هستند .

• کاربرد تزیینی: محصولات حصیری جدا از اینکه میتوانند بسیار پر کاربرد باشند بعنوان مثال سبد رخت چرک یا سبد پیاز و سیب زمینی و غیره  زیبایی طبیعی و منحصر به فردی هم دارند، در هر کجا که قرار  بگیرند می توانند به عنوان دکور و تزیین نیز بهره‌گیری شوند.

جای پیاز و سیب زمینی حصیری

واما محصولات چوبی و حصیری وودمن که در مقایسه با رقبای خود در کنار موارد گفته شده بالا  به کیفیت تولیدات خود توجه ویژه ایی قرارداده و از فرم های فلزی برای مقاومت بالا و رنگ گیاهی بدون بوی نامطبوع استفاده کرده و جنبش خود را در مقوله طراحی و فروش اینترنتی محصولات حصیری یا همان بافته های گیاهی از سال 1390 اغاز کرد. این برند با نگاهی نو و رویکردی علمی درصدد ترویج به کارگیری محصولات دوستدار طبیعت در ایران می باشد،
وودمن  معتقد است وجود محصولات طبیعی حصیری گرمی و آرامشی به خانه می بخشد که در محصولات مصنوعی یافت نمی شود. فضای گرم و امن و پرماسیدن خوبی که به کارگیری این محصولات ایجاد می کند انسان را با طبیعت پیوند می دهد. مزایای محصولات حصیری موجب گشته که امروزه بازگشتی دوباره به این محصولات ، البته با رویکردی مدرن، چهره پذیرد.

محصولات وودمن

وودمن با توجه به شعار این مجموعه که تفاوتی از جنس،کیفیت و ارزش میباشد تمام تلاش و نیروهای متخصص خود را ب کار گرفته و بهترین مواد اولیه را با بهترین کیفیت یه منظور ارزش بالایی که برای مشتریان قائل میباشد تولید نموده

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

0