تاثیر حصیر در دکوراسیون منزل

تاثیر حصیر ر دکوراسیون

استفاده از لوازم بگرفته شده از دل طبیعت مانند حصیر در دیزاین داخلی بسیار ساده و ارزان قیمت است و می توان با استفاده از حصیر دکوراسیون زیبا و چشم نوازی ایجاد کرد . حصیر فضایی تابستانه و گرم به فضا می بخشد و در تمام لوازم از جمله مبل ها و اکسسوار ها نیز می توان از آن استفاده کرد .

همراه وودمن باشید تا چند نکته و ایده جالب راجع به استفاده از حصیر در دکور منزل را بیان کنیم:

باکس درب دار حصیری
خرید عمده باکس حصیری

از آن جایی که اقلام حصیری از جنس طبیعی و ارگانیک هستند بسیار سالم بوده و در مکانی که مورد استفاده قرار می گیرد احساس گرما و سرخوش ایجاد می کند . سبدهای حصیری یکی از پراستفاده ترین و پرکاربرد ترین لوازم حصیری در دکوراسیون داخلی است. با استفاده از سبد حصیری می توانید ایده های متفاوت و خلاقانه را در فضای منزلتان به نمایش بگذارید .

سبد لباس وودمن

برای مثال می توانید در اتاق خوابتان لباس ها، حوله، لوازم شخصی و سایر لوازم را در داخل سبد های حصیری قرار دهید. هم چنین برای گل ها نیز سبد های حصیری می توانند جلوه گل را زیبا تر به نمایش بگذارد.و مهم بر از همه در اشپزخانه میتوانید از این سبدهای حصیری و محصولات مشابه به عنوان سبد میوه ، سبد نان ،جای پیاز و سیب زمینی و مواردی مشابه استفاده کنید.

با استفاده از سبد های حصیری در اندازه های گوناگون می توانید بر روی دیوار ها نیز ظاهری دکوراتیو و زیبا ایجاد کرد. هم چنین در کنار مبل ها به عنوان میز های عسلی نیز می توان از این سبد های حصیری استفاده کرد.

جای پیاز و سیب زمینی حصیری

ازمحصولات حصیری در بالکن ها و باغچه ها نیز استفاده می شود، اما امروزه حصیر در دکوراسیون داخلی نیز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید با به کار بردن مبل ها، صندلی ها، میز، کمد و کنسول های حصیری می توانید محیطی گرم و بی نظیر در خانه ایجاد کنید.

لوازم حصیری وارد هر فضایی که بشوند محیطی چشم نواز، گرم و صمیمی ایجاد می کنند. از ایده های حصیری در دکوراسیون ایده بگیرید و با استفاده از آن فضایی شیک و لوکس در خانه ایجاد کنید.

در ابتدای این مطلب به ارزان تمام شدن محصولات حصیری اشاره ایی کردم حال دلیل ان را نیز بیان خواهم کرد

همینطور که همه ی ما میدانیم انچنان محصولات حصیری و چوبی قیمت های پایینی ندارند اما وودمن بر ان شد قیمتها را بشکند و واسطه ها را از میان بردارد و کالای تولید شده با بهترین کیفیت را مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کننده نهایی برساند

باکس چوبی وودمن
باکس چوبی وودمن

از این رو وب سایت و پیج اینستاکرام راه اندازی نموده و در ان کالاهای حصیری و چوبی تولید خود را با قیمت عمده به مصرف کننده میرساند

در این میان عده ی از سود جویان با وب سایت های تقلبی سعی بر فروش اجناس بی کیفیت دارند

خواهشمند است در هنگام ورود به سایت به ادرس ان دقت نمایید

ادرس سایت :woodman-co.com

ادرس پیج اینستاگرام: @woodman.company

ادرس :کرج کمالشهر بلوار شورا روبروی اداره مالیات

02634711768-09056838828

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

0